Борозенський опорний заклад повної загальної середньої освіти Борозенської сільської ради Херсонської області

НАКАЗ

01.09.2017 р.                                                                                                   № 87-А

«Про використання мобільних телефонів

під час навчально-виховного процесу»

З метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи школи, захисту цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити з 1 вересня 2017 року використання мобільних телефонів у навчальному закладі всіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять.

2. Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв у беззвуковому режимі.

3. У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.

4. Адміністрація школи не несе відповідальності за збереження мобільного телефона та його пошуки у разі зникнення. Відповідальність за збереження телефона лежить тільки на його власнику.

5. Заступнику директора з виховної роботи Буряк Т.С. до 11.09.2017 року ознайомити учнів та педагогічних працівників  зі змістом даного наказу, а також розмістити даний наказ на сторінці «Інформація для батьків» шкільного сайту.

6.  Класним керівникам 1-11 класів:

6.1.    До 11.09.2017 ознайомити учнів з правилами використання мобільного телефона у громадських місцях і навчальному закладі.

6.2.    До 15.09.2017 року ознайомити батьків зі змістом даного наказу.

7Відповідальність за виконання наказу покладаю на заступника директора з виховної роботи Буряк Т.С.

9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                    Л.П.Глоба