Борозенський опорний заклад повної загальної середньої освіти Борозенської сільської ради Херсонської області

Шкільна газета

Щороку з настанням  зими, людина озирається на пройдений шлях, адже людське життя як календарний рік має 4 пори року, а пізня осінь - початок зими, є саме тим періодом коли підводяться підсумки  в різних галузях нашого життя, це період, коли  за невтомну працю людини приходить її визнання.

Для  сільських дітлахів Борозенської ЗОШ І-ІІІ ступенів в цей період традиційно проводяться Святкові осінні  ярмарки – День Врожаю, яким передують літературно-музичні композиції.

Не виключенням став і 2017рік.

Учнівський колектив 3 класу разом зі своїм вчителем Гашицькою Сніжаною Іванівною підготували та провели цікавий захід та запросили  учнів, вчителів, батьків на  свято осені - театралізоване дійство «Осіння казка».

Все на цьому святі було цікавим і незвичним, адже і звірі в лісі, і овочі на домашніх грядках, та з овочесховищ в цей день розповідали про підготовку до зими. Розповідь була незвичною, простою, музично- розважальною та дуже цікавою для глядачів.

Адже і головний режисер заходу вчителька Гашицька С.І і юні артисти- третьокласники дуже старалися і майстерно виконували ролі лісових звірів, овочів, осінніх листочків, які так гармонійно, красиво і граціозно кружляли в осінньому танку на імпровізованій сцені.

І костюми, і декорації і сам текст пісень, віршів старанно підібраний організаторами заходу свідчив про велику підготовчу роботу класного колективу до проведення осіннього свята. Слід відмітити майстерне виконання пісень і танців, віршів та сценічну гру третьокласників – артистів, і в цьому заслуга  перш за все вчителя, яка приділяє велику увагу виразному читанню та декламуваню художніх творів, як поетичних так і прозових.
         Тому і ліс, і поле, лісові звірі, дари наших полів та садів, все, що оточувало присутніх дорослих і дітей   в цей день, було наскрізь пропитане мелодією осені та звуками наближаючої зими.

Театралізовану частину заходу плавно змінює традиційна осіння ярмарка, і вже самі батьки, одягнені в  український національний одяг, безпосередньо під впливом артистичної гри своїх дітей під час осінньої вистави - щедро  запрошують всіх на колоритну борозенську  ярмарку, основним девізом якої є слова «…….».

І чого тут тільки немає на ній, традиційні українські страви в горщиках, смажена картопля і квашена капуста,  смачна каша та різноманіття овочів та фруктів, перевершені шедеври смаколиків борозенських  господинь, а ще хочеться додати, що не було на цьому святі людей, які б в додачу до ярмаркових товарів не придбали б собі хорошого настрою та впевненості, що минулий рік  кожен завершив з позитивним результатом - адже вирощений непоганий врожай сільськогосподарських культур дає впевненість, що дари осені принесуть душевне тепло і достаток в наші родини в  переддень  наближаючої зими.